Flip book element

زندگی اینجوری (مجموعه‌ی 6 جلدی به همراه کیف پارچه‌ای)

تومان۳۴۸,۰۰۰

مجموعه‌ی “زندگی اینجوری” مناسب 2 تا 6 سال، شامل 6 جلد کتاب از تادپار نویسنده‌ی پرآوازه دنیای کودکان با تصاویر رنگارنگ و جذاب است. موضوع محوری این 6 کتاب، پذیرش خود و درک تفاوت‌ها است. این مجموعه در سایت مانا، با تخفیف ویژه برای کودکان نوپا و خردسال عرضه می‌شود.

اطلاعات بیشتر

نگاه کن کوچولو (مجموعه 2 جلدی تقویت دیداری)

تومان۲۱۰,۰۰۰

مجموعه دو جلدی “نگاه کن کوچولو” شامل دو کتاب پارچه‌ای تصویری است که تصاویر و رنگ‌های آن بر اساس سیستم شبکیه‌ی چشم و مدل بینایی نوزادان طراحی شده است. استفاده از این کتاب‌ها با تصاویر ساده و رنگ‌های متضاد به تقویت بینایی و لذت بصری نوزاد کمک خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر

بریم و بیایم (مجموعه‌ی شش جلدی)

تومان۳۷۵,۰۰۰

مجموعه “بریم و بیایم” شامل شش جلد کتاب مقوایی مناسب 3 تا 6 سال است. محتوای این کتاب‌ها آشنایی با وسایل نقلیه‌ی گوناگون از طریق داستان و بازی است. کتاب‌های مجموعه، دارای پازل یک قطعه‌ای وسایل نقلیه است که در تمامی صفحات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مجموعه با تخفیف ویژه برای کودکان خردسال عرضه می‌شود.

اطلاعات بیشتر

پازل‌های دوتایی جانوران و خوراکشان

تومان۴۰,۰۰۰

این مجموعه شامل 20 قطعه پازل از جانوران گوناگون و خوراک هرکدام، مناسب 3 تا 6 سال است. در این مجموعه کودک هر جانوری را با خوراکش جور می‌کند و علاوه بر یادگیری نام جانوران و غذایشان به پرورش ذهن و خلاقیت و مهارت‌دست ورزی خود می‌افزاید.

اطلاعات بیشتر

دوست‌داشتنی‌ها (مجموعه‌ی پارچه‌ای 3 جلدی)

تومان۳۳۰,۰۰۰

مجموعه دوست‌داشتنی‌ها شامل سه کتاب پارچه‌ای با نام‌های “جانوران دوست‌داشتنی” ، “خانواده دوست‌داشتنی” و “نی‌نی دوست‌داشتنی” است. کتاب‌های این مجموعه تصویری بوده و مناسب تولد تا سه سالگی کودک است. این کتاب‌ها با تصاویر شاد و درخشان و متناسب با درک بصری کودکان این رده سنی و از پارچه‌ی سبک و لطیف و رنگ‌های بهداشتی تهیه شده‌اند. این مجموعه علاوه بر سرگرمی، به آموزش مفاهیم پایه و همچنین تقویت دیداری و شنیداری و لامسه‌ی نوزاد و نوپا کمک خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر

کوله پشتی نمدی روباه

تومان۹۶,۰۰۰

کوله پشتی روباه با ابعاد 24*19*8 و با ابعاد ظرفیت 19*18*8 سانتی‌متر مناسب تولد تا چهارسالگی است. کوله پشتی‌های مانا دست ساز و از جنس فوتر (نمد درجه 1) بوده و متناسب با قد و وزن و سلیقه کودکان تولید می‌شود.

اطلاعات بیشتر

کوله پشتی نمدی کفشدوزک

تومان۹۶,۰۰۰

کوله پشتی کفشدوزک با ابعاد 24*28 سانتی‌متر مناسب تولد تا چهارسالگی است. کوله پشتی‌های مانا دست ساز و از جنس فوتر (نمد درجه 1) بوده و متناسب با قد و وزن و سلیقه کودکان تولید می‌شود.

اطلاعات بیشتر

خرس‌ کوچولوها (مجموعه‌ی چهارجلدی)

تومان۱۳۷,۰۰۰

مجموعه چهارجلدی خرس کوچولوها از سری قصه‌های قایم باشک بازی مناسب 3 تا 6 سال است. این مجموعه، با ساختار بازی قایم باشک طراحی شده و داستان بچه خرس های شیطون و بازیگوشی است که همه جا را بهم می‌ریزند. کودک خردسال با کتاب همراه می‌شود و به خرس کوچولوها کمک می‌کند ریخت و پاش‌ها را جمع کنند و از این طریق، نظم و ترتیب را می‌آموزد.

اطلاعات بیشتر

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.